Bilişim Desteği

Bilişim desteği konusunda 15 yılı aşan tecrübemizle, kurumların Bilgi Teknolojileri Sistemlerinde karşılaştıkları sorunları hızlı bir şekilde analiz ediyoruz. Problemin kaynağını belirleyip, çözümünü sunuyoruz. Problem giderildikten sonra bir süre daha sistemleri gözlemleyip, önleyici faaliyetler ile ilgili çözüm önerilerimizi sunuyoruz.

0 +
Başarıyla Çözülmüş Problem Kaydı

Bilişim Desteği

Çalışabilirlik Garantisi %99

Siz işinizi yaparken problem ile karşılaşmayın, karşılaşırsanız da siz uğraşmayın diye tüm gücümüzle size destek oluyoruz.

Hizmet Seviyesi Anlaşması - Service Level Agreement

SLA-1

SLA-1 anlaşması, müşterilerimize sunduğumuz “Temel Destek Paketi” içerisinde dahil olan en temel seviyedeki anlaşmadır. Destek ve talepler Email, ticket sistemi veya telefon ile bildirilir. Destek veya talep kaydı alındığı andan itibaren 24 saat içerisinde müdahale gerçekleştirilir ve 72 saat içerisinde sonlandırılır. Bu anlaşmada yerinde müdahale ayda 1 defa ile sınırlıdır. Ayrıca talep halinde servis ücreti karşılığında yerinde müdahale hizmeti verilmektedir.  Destek paketleri 5’li paketler halinde alınabildiği için cihaz başına 1 talep – 1 saat olan hizmet süresi en düşük 5’li paket için 5 talep – 5 saat olarak hesaplanır.

Talep Yöntemi

: E-Mail, Ticket Sistemi, Telefon

Müdahale Süresi

: 24 Saat

Çözüm Süresi

: 72 Saat

Yerinde Destek

: Aylık 1 adet

Aylık Hizmet Süresi

: 1 Talep – 1 Saat (*Paket sayısı ile çarpılır.)

SLA-2

SLA-2 anlaşması, müşterilerimize sunduğumuz “Temel Destek Paketi” için 2.  seviyedeki anlaşmadır. Destek ve talepler Email, ticket sistemi veya telefon ile bildirilir. Destek veya talep kaydı alındığı andan itibaren 8 saat içerisinde müdahale gerçekleştirilir ve 48 saat içerisinde sonlandırılır. Bu anlaşmada yerinde müdahale ayda 2 defa ile sınırlıdır. Ayrıca talep halinde servis ücreti karşılığında yerinde müdahale hizmeti verilmektedir.  Destek paketleri 5’li paketler halinde alınabildiği için cihaz başına 2 talep – 2 saat olan hizmet süresi en düşük 5’li paket için 10 talep – 10 saat olarak hesaplanır.

Talep Yöntemi

: E-Mail, Ticket Sistemi, Telefon

Müdahale Süresi

: 8 Saat

Çözüm Süresi

: 48 Saat

Yerinde Destek

: Aylık 2 gün 

Aylık Hizmet Süresi

: 2 Talep – 2 Saat (*Paket sayısı ile çarpılır.)

SLA-3

SLA-3 anlaşması, müşterilerimize sunduğumuz “Temel Destek Paketi” için 3.  seviyedeki anlaşmadır. Destek ve talepler Email, ticket sistemi veya telefon ile bildirilir. Destek veya talep kaydı alındığı andan itibaren 4 saat içerisinde müdahale gerçekleştirilir ve 24 saat içerisinde sonlandırılır. Bu anlaşmada yerinde müdahale ayda 4 defa ile sınırlıdır. Ayrıca talep halinde servis ücreti karşılığında yerinde müdahale hizmeti verilmektedir.  Destek paketleri 5’li paketler halinde alınabildiği için cihaz başına 3 talep – 3 saat olan hizmet süresi en düşük 5’li paket için 15 talep – 15 saat olarak hesaplanır.

Talep Yöntemi

: E-Mail, Ticket Sistemi, Telefon

Müdahale Süresi

: 4 Saat

Çözüm Süresi

: 24 Saat

Yerinde Destek

: Aylık 4 gün 

Aylık Hizmet Süresi

: 3 Talep – 3 Saat (*Paket sayısı ile çarpılır.)

Silver Paket

Temel Destek Paketi (*SLA-1)

$13/Aylık x Cihaz
 • Bakım
 • Servis
 • Antivirüs

Gold Paket

Temel Destek Paketi (*SLA-1) + İzleme ve Yönetim

$16/Aylık x Cihaz
 • Bakım
 • Servis
 • Antivirüs
 • Monitoring
 • Mobile Device Management

Platinium Paket

Temel Destek Paketi (*SLA-1) + İzleme ve Yönetim Paketi + Gelişmiş Güvenlik Paketi

$33/Aylık x Cihaz
 • Bakım
 • Servis
 • Antivirüs
 • Monitoring
 • Mobile Device management
 • DLP
 • SIEM
Kurumunuza özel fiyat teklifi için lütfen bizimle irtibata geçin.
sales@nimedeux.com

İstanbul ve çevre iller için hizmetimiz bulunmaktadır.

error: Content is protected !!